Lavazza® 100% Arabica Aroma Club – Espresso Point® 100/1 1,800.00 ден (со ДДВ)
Опис

Lavazza ESPRESSO POINT Aroma Club Espresso Point Aroma Club капсули. Фина мешавина од 100% зрна Арабика совршено мелени за да се гарантира густо и кремасто еспресо. Уживајте во совршеното еспресо за време на вашата пауза за кафе, дома или на работа.

Компатибилен со домашните машини на LAVAZZA ESPRESSO POINT Пакет од 100 капсули