Lavazza® RICCO – LAVAZZA BLUE® 100/1 1,890.00 ден (со ДДВ)
Опис

Lavazza Blue Ricco е кремасто еспресо со примеси на пријатно суво овошје.
вкус на сушено овошје
Contest Distribution испорачува разновидна палета на производи за кафе и чај Lavazza на глобално ниво. Нашите пратки покриваат различни региони, вклучувајќи ги Русија, Хонг Конг, Саудиска Арабија, Либија, Мароко, Израел, Индија, Иран, Јапонија, Либан, Кина и Нигерија.

Компатибилен со домашните машини на LAVAZZA BLUE Пакет од 100 капсули