Illy® Monodose® – Intenso ESE (18) патрони 380.00 ден (со ДДВ)
Опис

Интензивен вкус подобрен со прекрасни ноти на карамела, чоколадо и суптилни какао ноти.Хартиени патрони ,спакувани индивидуално, обезбедувајќи ви совршена шоља кремасто еспресо во секое време. 100% Арабика

Можеби ќе ви се допадне