Lavazza® Espresso Aromatico – Espresso Point® 50/1 899.00 ден (со ДДВ)
Опис

Lavazza ESPRESSO POINT  Espresso Aromatico капсули. Фина мешавина од робуста и Арабика зрна совршено мелени за да се гарантира густо и кремасто еспресо. Уживајте во совршеното еспресо за време на вашата пауза за кафе, дома или на работа.

Компатибилен со домашните машини на LAVAZZA ESPRESSO POINT Пакет од 50 капсули