Kimbo® NAPOLI – ESSE Патрони® 15/1 229.00 ден (со ДДВ)
Опис

Мешавина од робуста и арабика, печени според автентичната наполитанска традиција, за еспресо со интензивен кремаст, силен вкус и богата арома.

Компатибилен со домашните машини на ESSE кафемати.Пакет од 15 хартиени патрони