Illy® Nespresso® Компатибилни капсули Classico (10) 319.00 ден (со ДДВ)
Опис

Еспресо Illy Classico има сладок вкус со нежни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин. Овие капсули се за Nespresso кафемати.