Illy® iperEspresso® Капсули Decaf (6×18) PROMO BOX 3,342.00 ден Save:252.00 ден(7%) (со ДДВ)
Опис

Espresso Illy Classico има долготрајна сладост и нежни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин.

Промотивен пакет на illy iperespresso.Вкупно има 108 капсули во пакетот.